question archive Elieen bought 8 roses for $45

Elieen bought 8 roses for $45

Subject:MathPrice: Bought3

Elieen bought 8 roses for $45.50. Which is the best way to estimate the cost of one rose?

pur-new-sol

Purchase A New Answer

Custom new solution created by our subject matter experts

GET A QUOTE